235/45R17 94Y BRAVURIS FR

BARUM
-10%

235/45R17 94Y BRAVURIS FR

235/45R17 94Y BRAVURIS FR

5,121.00 ден

На лагер

5,121.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: