235/45R17 94Y PremiumContact 6

CONTINENTAL

235/45R17 94Y PremiumContact 6

235/45R17 94Y PremiumContact 6

8,280.00 ден

На лагер

8,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010959 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: