235/45R17 97V WSZer3 XL

OUTLET 2017
PIRELLI
-40%

235/45R17 97V WSZer3 XL

235/45R17 97V WSZer3 XL

7,002.00 ден

На лагер

7,002.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016379-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: