235/45R17 97Y ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE
-10%

235/45R17 97Y ALTIMAX ONE S XL

235/45R17 97Y ALTIMAX ONE S XL

4,671.00 ден

На лагер

4,671.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016704 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: