235/45R17 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-10%

235/45R17 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

235/45R17 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

4,932.00 ден

На лагер

4,932.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500450 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: