235/45R17 97Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

235/45R17 97Y Protoura Sport XL

235/45R17 97Y Protoura Sport XL

2,885.00 ден

Out of stock

2,885.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022129-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: