235/45R17 97Y UHP XL RI

RIKEN
-10%

235/45R17 97Y UHP XL RI

235/45R17 97Y UHP XL RI

4,311.00 ден

На лагер

4,311.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011024 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: