235/45R17 97Y UHP XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

235/45R17 97Y UHP XL TA

235/45R17 97Y UHP XL TA

4,740.00 ден

Out of stock

4,740.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014508-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: