235/45R18 95H RXFROST WU01 XL

ROADX
-10%

235/45R18 95H RXFROST WU01 XL

235/45R18 95H RXFROST WU01 XL

3,546.00 ден

На лагер

3,546.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020290 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

ROADX

Шара

RXFROST WU01

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: