235/45R18 98V ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE

235/45R18 98V ALT WIN 3 XL

235/45R18 98V ALT WIN 3 XL

7,470.00 ден

На лагер

7,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018128 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: