235/45R18 98V TS860 S T0 SIL XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/45R18 98V TS860 S T0 SIL XL FR

235/45R18 98V TS860 S T0 SIL XL FR

14,229.00 ден

На лагер

14,229.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502708 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS860 S T0 ContiSil

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: