235/45R18 98V W240s2 XL

PIRELLI

235/45R18 98V W240s2 XL

235/45R18 98V W240s2 XL

12,320.00 ден

На лагер

12,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W240s2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: