235/45R18 98V WINTER XL TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

235/45R18 98V WINTER XL TA

235/45R18 98V WINTER XL TA

4,800.00 ден

На лагер

4,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015410-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: