235/45R18 98V WinterContact TS870 XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/45R18 98V WinterContact TS870 XL FR

235/45R18 98V WinterContact TS870 XL FR

12,933.00 ден

На лагер

12,933.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023268 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: