235/45R18 98V WR Snowproof P XL

NOKIAN

235/45R18 98V WR Snowproof P XL

235/45R18 98V WR Snowproof P XL

11,200.00 ден

На лагер

11,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020966 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: