235/45R18 98W QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-10%

235/45R18 98W QUADRAXER 2 XL

235/45R18 98W QUADRAXER 2 XL

9,135.00 ден

На лагер

9,135.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021970 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: