235/45R18 98Y E PRIMACY XL

MICHELIN
-10%

235/45R18 98Y E PRIMACY XL

235/45R18 98Y E PRIMACY XL

14,058.00 ден

На лагер

14,058.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022336 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: