235/45R18 98Y UHP RI

RIKEN
-10%

235/45R18 98Y UHP RI

235/45R18 98Y UHP RI

4,878.00 ден

На лагер

4,878.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500686 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Додадовте производ во Вашата кошничка: