235/45R19 99V GRIP MASTER C/S XL

LING LONG
-10%

235/45R19 99V GRIP MASTER C/S XL

235/45R19 99V GRIP MASTER C/S XL

4,779.00 ден

На лагер

4,779.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503671 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GRIP MASTER C/S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: