235/45R19 99V OB944 TL XL

TOYO

235/45R19 99V OB944 TL XL

235/45R19 99V OB944 TL XL

11,670.00 ден

На лагер

11,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024043 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: