235/45R19 99V STATURE M/S

OUTLET 2018
GRIPMAX
-57%

235/45R19 99V STATURE M/S

235/45R19 99V STATURE M/S

4,000.00 ден

На лагер

4,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016367-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GRIPMAX

Шара

STATURE M/S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: