235/45R19 99V Wintoura SUV XL

DAVANTI

235/45R19 99V Wintoura SUV XL

235/45R19 99V Wintoura SUV XL

6,530.00 ден

На лагер

6,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023525 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: