235/45R19 99V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

235/45R19 99V WR Snowproof P XL

235/45R19 99V WR Snowproof P XL

12,348.00 ден

На лагер

12,348.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020962 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: