235/45R20 100V PRIMACY 4 S1 XL

MICHELIN

235/45R20 100V PRIMACY 4 S1 XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.510 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022035 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 4 S1

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

A

WR

A

Noise

69

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.