235/45R20 100V WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/45R20 100V WR SUV 4 XL

235/45R20 100V WR SUV 4 XL

18,140.00 ден

Out of stock

18,140.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023371 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: