235/45R20 100W WinterContact TS 870 P XL

CONTINENTAL
-10%

235/45R20 100W WinterContact TS 870 P XL

235/45R20 100W WinterContact TS 870 P XL

20,970.00 ден

На лагер

20,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023263 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: