235/45ZR18 94Y PILOT SUPER SPORT

MICHELIN
-10%

235/45ZR18 94Y PILOT SUPER SPORT

235/45ZR18 94Y PILOT SUPER SPORT

12,420.00 ден

На лагер

12,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006926 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Super Sport

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: