235/50 R18 101Y TL PRIMACY 4 VOL MI XL

MICHELIN

235/50 R18 101Y TL PRIMACY 4 VOL MI XL

235/50 R18 101Y TL PRIMACY 4 VOL MI XL

14,170.00 ден

Out of stock

14,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502020 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 4 VOL

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: