235/50R17 100V WR Snowproof XL

NOKIAN
-10%

235/50R17 100V WR Snowproof XL

235/50R17 100V WR Snowproof XL

11,808.00 ден

На лагер

11,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: