235/50R18 101V TS850 P SUV XL

CONTINENTAL

235/50R18 101V TS850 P SUV XL

235/50R18 101V TS850 P SUV XL

13,390.00 ден

На лагер

13,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010657 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: