235/50R18 101W Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

235/50R18 101W Protoura Sport XL

235/50R18 101W Protoura Sport XL

6,327.00 ден

На лагер

6,327.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500328 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: