235/50R18 97T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

235/50R18 97T G-M W ICE I-15 SUV

235/50R18 97T G-M W ICE I-15 SUV

4,820.00 ден

На лагер

4,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505031 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max ICE I-15

Тежински индекс

97

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: