LING LONG
-10%

235/50R18 97T G-M W ICE I-15 SUV

235/50R18 97T G-M W ICE I-15 SUV

5,814.00 ден

Out of stock

5,814.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: 501890 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

97

Брзински индекс

T