235/50R18 97V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

235/50R18 97V BRAVURIS FR

235/50R18 97V BRAVURIS FR

7,335.00 ден

На лагер

7,335.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500185 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: