235/50R18 97V UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

235/50R18 97V UltraContact FR

235/50R18 97V UltraContact FR

10,431.00 ден

Out of stock

10,431.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500276 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: