235/50R19 103H S-WNT XL

PIRELLI

235/50R19 103H S-WNT XL

235/50R19 103H S-WNT XL

16,220.00 ден

На лагер

16,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501950 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: