235/50R19 103V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

235/50R19 103V PILOT ALPIN 5 SUV XL

235/50R19 103V PILOT ALPIN 5 SUV XL

17,001.00 ден

На лагер

17,001.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018029 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: