235/50R19 103V SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

235/50R19 103V SNOW GRAB+ XL

235/50R19 103V SNOW GRAB+ XL

9,920.00 ден

На лагер

9,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020769 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: