235/50R19 103V WINMASTER PROX ARW 3 XL

ARIVO

235/50R19 103V WINMASTER PROX ARW 3 XL

235/50R19 103V WINMASTER PROX ARW 3 XL

5,710.00 ден

Out of stock

5,710.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504998 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

103V

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: