235/50R19 99H TS850P

CONTINENTAL
-10%

235/50R19 99H TS850P

235/50R19 99H TS850P

14,580.00 ден

На лагер

14,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016409 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: