235/50R19 99V BRAVURIS FR

BARUM

235/50R19 99V BRAVURIS FR

235/50R19 99V BRAVURIS FR

9,430.00 ден

На лагер

9,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500186 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: