235/50R19 99V LATITUDE SPORT 3

MICHELIN

235/50R19 99V LATITUDE SPORT 3

235/50R19 99V LATITUDE SPORT 3

10,530.00 ден

На лагер

10,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008192 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: