235/50R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN
-10%

235/50R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

235/50R19 99V PILOT SPORT 4 SUV

12,285.00 ден

На лагер

12,285.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005249 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: