235/50R19 99V Powerproof SUV

NOKIAN
-10%

235/50R19 99V Powerproof SUV

235/50R19 99V Powerproof SUV

8,577.00 ден

На лагер

8,577.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019302 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: