235/50R19 99V SEASONPROOF SUV

NOKIAN

235/50R19 99V SEASONPROOF SUV

235/50R19 99V SEASONPROOF SUV

13,020.00 ден

На лагер

13,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022292 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: