235/50R19 99V zLINE SUV

NOKIAN
-10%

235/50R19 99V zLINE SUV

235/50R19 99V zLINE SUV

5,310.00 ден

На лагер

5,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009444 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: