235/55 R18 100V ALL SEASON SUV TA

TAURUS
-10%

235/55 R18 100V ALL SEASON SUV TA

235/55 R18 100V ALL SEASON SUV TA

7,596.00 ден

На лагер

7,596.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500708 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: