235/55 R18 100V PRIMACY 4 VOL MI TL

MICHELIN

235/55 R18 100V PRIMACY 4 VOL MI TL

235/55 R18 100V PRIMACY 4 VOL MI TL

11,450.00 ден

На лагер

11,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502685 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: