235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS

235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL TA

235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL TA

8,070.00 ден

На лагер

8,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500709 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: