235/55R17 103H PILOT ALPIN 5 MI XL

MICHELIN
-10%

235/55R17 103H PILOT ALPIN 5 MI XL

235/55R17 103H PILOT ALPIN 5 MI XL

12,069.00 ден

Out of stock

12,069.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502086 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: